- Noctua

Цена
€75 36 / 147 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U9S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 x H125mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipesScope of delivery:Black NH-U9S heatsink; NF-A9 PWM chromax.black premium fan; NA-RC7 Low-Noise Adaptor (L.N.A); NT-H1 high-grade thermal compound; Black SecuFirm2™ mounting kit;Black fan-clips for second NF-A9; Noctua Metal Case-Badge
ТЕГЛО: 618 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000252
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U9S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 x H125mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipesScope of delivery:Black NH-U9S heatsink; NF-A9 PWM chromax.black premium fan; NA-RC7 Low-Noise Adaptor (L.N.A); NT-H1 high-grade thermal compound; Black SecuFirm2™ mounting kit;Black fan-clips for second NF-A9; Noctua Metal Case-Badge
ТЕГЛО: 618 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000252
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U9S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 x H125mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipesScope of delivery:Black NH-U9S heatsink; NF-A9 PWM chromax.black premium fan; NA-RC7 Low-Noise Adaptor (L.N.A); NT-H1 high-grade thermal compound; Black SecuFirm2™ mounting kit;Black fan-clips for second NF-A9; Noctua Metal Case-Badge
ТЕГЛО: 618 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000252
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U9S.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700LGA 1200LGA 1156LGA 1155LGA 1151LGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 x H125mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipesScope of delivery:Black NH-U9S heatsink; NF-A9 PWM chromax.black premium fan; NA-RC7 Low-Noise Adaptor (L.N.A); NT-H1 high-grade thermal compound; Black SecuFirm2™ mounting kit;Black fan-clips for second NF-A9; Noctua Metal Case-Badge
ТЕГЛО: 618 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018000252
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 x 92 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2000 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 46.44 CFM / 78.9 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | D95 x W95 x H125mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | full cooper base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 5 nickel plating cooper heatpipes |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Опция за втори вентилатор |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Scope of delivery:Black NH-U9S heatsink; NF-A9 PWM chromax.black premium fan; NA-RC7 Low-Noise Adaptor (L.N.A); NT-H1 high-grade thermal compound; Black SecuFirm2™ mounting kit;Black fan-clips for second NF-A9; Noctua Metal Case-Badge |
| ТЕГЛО | 618 g |
| Тегло | 1.24кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Top-флоу |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 92 mm |
| Брой вентилатори (count) | 1 |
| Височина (mm) | 125 mm |
| TDP (W) | 200 W |
| Термотръби (count) | 5 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2000 |
| Ниво на шум (dBA) | 22.6 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.24кг |
Noctua NH-U9S chromax.black – Процесорен охладител
Открийте превъзходно охлаждане в компактен 92 мм форм-фактор с Noctua NH-U9S chromax.black. Този награден едносекционен охладител осигурява изключителна тишина и съвместимост, което го прави идеален за малки компютърни конфигурации и HTPC. Изцяло черният дизайн се вписва перфектно във всяка система.
Ключови Предимства
- Изключителна тишина — Вентилаторът NF-A9 PWM с усъвършенстван аеродинамичен дизайн осигурява почти безшумна работа дори при натоварване.
- Компактна съвместимост — С височина само 125 мм, той се побира в повечето малки кутии и ITX дънни платки, като осигурява пълен достъп до RAM слота.
- Изцяло черен естетически вид — Версията chromax.black включва черен радиатор, вентилатор и антивибрационни подложки за елегантен външен вид.
- Лесен монтаж — Системата SecuFirm2 гарантира лесно и сигурно закрепване за Intel и AMD сокети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Top-флоу |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 92 mm |
| Брой вентилатори | 1 |
| Височина | 125 mm |
| TDP | 200 W |
| Термотръби | 5 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор | 2000 RPM |
| Ниво на шум | 22.6 dBA |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Радиатор NH-U9S chromax.black
- Вентилатор NF-A9 PWM chromax.black
- Монтажен комплект SecuFirm2 за Intel и AMD
- Антивибрационни подложки
- Адаптер за ниско ниво на шум (L.N.A.)
- Термична паста NT-H1
- Ръководство за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









